Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Jak wykonać masaż bańką chińską krok po kroku?

Zobacz artykuły na temat:pielęgnacja ciałamasażzdrowie
Stawianie baniek na dobre odeszło do lamusa, ale masaż bańką chińską został na nowo odkryty. Taki masaż może wspomagać odchudzanie i modelowanie sylwetki. Zobacz jak się go wykonuje.
Jak wykonać masaż bańką chińską krok po kroku?
Wywołane na nogach i pośladkach mikrokrążenie pozwala na przesunięcie złogów tłuszczu , wymodelowanie sylwetki i zmniejszanie cellulitu. Czas trwania zabiegu ok 20 min Koszt zabiegu: 40 zł Zabieg wykonała: Jolanta Barkovskiy Centrum Medycyny Naturalnej i Odnowy Biologicznej.
Zobacz całą galerię (8 zdjęcia)

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 10
dodano: 22:58 2014-08-13 przez: ~ruch (109.243.*.*)
błędy są zarówno w technice wykonywania masażu jak i w warstwie tekstowej "informacji" - pani która wykonuje zabieg nie ma wykształcenia ani medycznego ani nawet podstawowej znajomości anatomii... nie wiem na jakiej podstawie można coś "studiować" w chinach nie znając kompletnie tego języka? jest to fenomen - naszej społeczności która połyka wszystko co egzotyczne, zagraniczne a nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem - nie znając podstawowych zasad anatomii i fizjologii można tylko zaszkodzić i a na pewno nie pomóc - pani Jolanta nie ma o tym najmniejszego pojęcia - posługuje się komunałami nie profesjonalna wiedzą - tak jak większość azjatyckich pseudo terapeutów, którzy przyjeżdżają do Polski - z tą różnicą, że oni nawet jak ukończą jakiś kurs w Chinach (swoim kraju rodzimym) - to rozumieją co się do nich mówi...a tu - nie wiem jakim sposobem takie osoby są specjalistami w takich dziadzinach??? ma się pieniądze ma się kurs płatny w Chinach :) dopóki jest zapotrzebowanie na takich nieuków to będzie to działało w naszym kraju.
dodano: 11:26 2013-08-19 przez: ~czepialska (95.41.*.*)
"ODDZIAŁOWYWUJE? na duże partie ciała np. MIESIĘŃ? pośladkowy większy, a najmniejsza pozwala na DOKŁADNIJESZE? opracowanie trudno dostępnych części skóry" Jak można zrobić tyle błędów w jednym zdaniu? Aż kłuje w oczy.
dodano: 08:59 2013-07-02 przez: ~motylek (83.142.*.*)
bańki chińskie są na pewno dobrym sposobem na to, żeby się pozbyć pomarańczowej skórki, ale niestety nie jest on dla wszystkich, a poza tym jeśli nie potrafi się go wykonywać to można sobie zrobić krzywdę, dlatego ja chodzę na masaż do Yasumi w Krakowie, przy ulicy Bonarka. Jest to dobry sposób na to, żeby się pozbyć cellulitu i wyszczuplić sylwetkę.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter